Forum Strony Lechia-Gdansk.pl

Forum Kibiców Lechii Gdańsk !!!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2008-09-07 19:07:14

Lechia-Gdansk.Pl

A my swoje ... Lechia Gdańsk

5657802
Skąd: Otwock/Gdańsk
Zarejestrowany: 2008-09-07
Posty: 59
Punktów :   
WWW

Marcin Kaczmarek i Maciej Kowalczyk piłkarzami Lechii Gdańsk

Marcin Kaczmarek i Maciej Kowalczyk są nowymi piłkarzami Lechii Gdańsk. Obydwaj podpisali kontrakty z beniaminkiem ekstraklasy w sobotę po wewnętrznym sparingu, w którym Kaczmarek strzelił bramkę.

Marcin Kaczmarek jest pomocnikiem, Maciej Kowalczyk zaś napastnikiem, obydwaj grali, przed przejściem do Gdańska, w Koronie Kielce.

Kowalczyk ma 31 lat, początek kariery spędził we Wrocławiu grając m.in. we Włókniarzu, Parasolu i Ślęzy. Gdański klub interesował się pozyskaniem tego zawodnika już od kilku miesięcy.

- Przyjechałem o trzeciej nad ranem, więc prosto z marszu wyszedłem na tą grę kontrolną. Czeka mnie jeszcze trochę papierkowej roboty i jak to już będzie za mną wówczas poznam się z kolegami z drużyny. Znam kilku chłopaków z boiska, graliśmy przeciwko sobie, ale wiele jest też młodych twarzy - powiedział po podpisaniu dwuletniego kontraktu Maciej Kowalczyk.

Marcin Kaczmarek jest pomocnikiem ma 29 lat, a jego pierwszym klubem był Piast Błaszki.

- Oczekuję od siebie dobrej gry, będę się starał jak najlepiej grać dla Lechii, z pełnym zaangażowaniem. Zdobyłem już pierwszą bramkę i oby tak było w meczach ligowych. Rozmowy na temat mojego transferu były już dość dawno prowadzone, długo to trwało bo wiadomo, jaka jest sytuacja w Kielcach, ale wreszcie jest już tego skutek - powiedział Marcin Kaczmarek.

Kaczmarek podpisał kontrakt na trzy lata. Kosztował gdański klub 600 tysięcy złotych, co jest największą kwotą transferową, jaką zapłaciła Lechia przed nowym sezonem.

- Obydwaj są piłkarzami grającymi w lidze od pewnego czasu i rekomendacji nie potrzebują. Takich piłkarzy potrzebuje Lechia, są dynamiczni, szybcy, przebojowi, wniosą pewną nową jakość do klubu" - powiedział PAP dyrektor sportowy gdańskiego klubu Radosław Michalski.

źródło: PAP

Offline

 

#2 2008-09-08 20:45:37

Anarki

Początkujący

Zarejestrowany: 2008-09-07
Posty: 4
Punktów :   

Re: Marcin Kaczmarek i Maciej Kowalczyk piłkarzami Lechii Gdańsk

Narazie się  dobrze spisują, oby tak dalej


Czy na dole czy na szczycie ja za Lechie oddam życie!

Offline

 

#3 2009-08-25 00:15:37

artas401

Super Kibic

Zarejestrowany: 2009-08-22
Posty: 100
Punktów :   

Re: Marcin Kaczmarek i Maciej Kowalczyk piłkarzami Lechii Gdańsk

dobrze grają to najważniejsze

Offline

 

#4 2009-08-31 00:05:22

artas401

Super Kibic

Zarejestrowany: 2009-08-22
Posty: 100
Punktów :   

Re: Marcin Kaczmarek i Maciej Kowalczyk piłkarzami Lechii Gdańsk

wzmocnienie sie liczy

Offline

 
Tutaj możesz wpisać treść, która ma sie ukazać w stopce forum.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plbuldog amerykański opis rasy lekarz rodzinny