Forum Strony Lechia-Gdansk.pl

Forum Kibiców Lechii Gdańsk !!!

#1 2010-07-26 21:43:33

KrzysztofK

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-07-26
Posty: 1
Punktów :   

Nowi piłkarze w Lechii

Pamiętam początek lat osiemdziesiątych, gdy po zdobyciu Pucharu Polski do Lechii trafili Jurek Kruszczyński, Maciek Kamiński i Olek Cybulski. Były to super transfery!!! Nie wiem, ilu wcześniej przetestowano piłkarzy, ale władze klubu podjęły decyzję bardzo dobrą. Wówczas te nazwiska nie powalały na kolana (Jurek ze Stali Stocznia Szczecin, Olek z Gdyni, a na gorąco nie pamietam skąd Maciek-fajna brama z czachy z Juve).
Teraz, gdy mamy internet, gdy głodni sukcesu chcą wszystko wiedzieć, czytam opinie o złej polityce transferowej.
Może warto poczekać na pierwsze ligowe mecze i zobaczyć, czy trzech piłkarzy nie zostało na sicie selekcji, którzy zachwycą nas w tym sezonie? Kiedyś Cacić miał być super transferem i co?

Offline

 

#2 2010-08-15 13:24:34

dami123

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-08-15
Posty: 1
Punktów :   

Re: Nowi piłkarze w Lechii

Witam
Lechia to wspaniały klub jestem z wszystkimi Kibicami. Ale bardziej interesuje mnie gra w Lechi mam dopiero 18lat i czuje się na siłach żeby spróbować gry w Lechi to trudne i ciężkie zadanie ale lubię to co robię piłka od małego. Proszę o Podanie Numeru telefonu lub E-mail. Chciałbym spróbować swoich sił. Jesli ktoś cos wie a ten temat jak mogę sie dostać prosze kontakt na tym forum. Z gory dziekuje.

Offline

 
Tutaj możesz wpisać treść, która ma sie ukazać w stopce forum.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plbuldog amerykański opis rasy lekarz rodzinny