Forum Strony Lechia-Gdansk.pl

Forum Kibiców Lechii Gdańsk !!!

#1 2008-09-07 19:21:56

Lechia-Gdansk.Pl

A my swoje ... Lechia Gdańsk

5657802
Skąd: Otwock/Gdańsk
Zarejestrowany: 2008-09-07
Posty: 59
Punktów :   
WWW

Ben Starosta w Lechii Gdańsk

Ben Starosta został ostatnim zawodnikiem, który wzmocnił skład biało – zielonych przed dzisiejszym zamknięciem okna transferowego. Zawodnik został wypożyczony na rundę jesienną z założeniem dłuższego transferu czasowego lub definitywnego.

Ben to prawy obrońca o dosyć ciekawym życiorysie – mówi dyrektor sportowy Lechii Radosław Michalski. – Urodził się w Sheffield w Anglii, ale jak sam przyznaje czuje się Polakiem. Kiedy zajrzymy do jego drzewa genealogicznego okaże się, że nazwisko Starosta nosił jego dziadek. Ben był ostatnio zawodnikiem Bradford City. W swoim CV ma również występy w kadrze Anglii U-15 i Reprezentacji Polski U-20.

- To bardzo dobra informacja mówi szkoleniowiec kadry Polski U-18 Michał Globisz. – Ben zasługuje na szansę w swojej drugiej ojczyźnie. Zawodnik był zachwycony przygodą w kadrze naszego kraju podczas mistrzostw w Kanadzie. Z wielkim wzruszeniem zakładał koszulkę z orzełkiem, a potem był rozgoryczony, że o nim nad Wisłą zapomniano. Cieszę się, że dzięki Lechii to się zmienia, zwłaszcza, że Starosta to bardzo dobry zawodnik. Przyzwyczajony do angielskiego stylu, jest twardy, waleczny, gra do przodu i krótko mówiąc nie odpuszcza.

Ben Starosta
Data urodzenia: 7/01/1987
Miejsce urodzenia: Sheffield
Pozycja na boisku: Prawy obrońca lub prawy pomocnik
Wzrost i waga: 183 cm / 74 kg

źródło : lechia.pl

Offline

 

#2 2008-09-07 19:36:46

Maciek_BKS

Początkujący

Zarejestrowany: 2008-09-07
Posty: 7
Punktów :   

Re: Ben Starosta w Lechii Gdańsk

superlechiaSzczerze mowiąc to nie pamiętam go z meczów W Mistrzostwach Światach do lat 21. Jakoś mi w pamięć nie zapadł. Tak naprawdę został on kupiony żeby pograć do połowy października , ponieważ wrócić ma Paweł Pęczak a znim Ben nie ma szans. Takiego walczaka nie ma w całej polskiej lidze.

Mam nadzieję , że trener wpuśći go w derbach chociaż na dziesięć minut , to wtedy zoabczymy co potrafi i czy wogóle coś potrafi. Jak dla mnie zawodnik anonimowy, ale skoro Pan Globisz poleca. Naprawdę nie wiem co sądzić o tym zawodniku. Dlatego nie oceniam, poczekam....

Offline

 

#3 2009-08-25 08:42:38

artas401

Super Kibic

Zarejestrowany: 2009-08-22
Posty: 100
Punktów :   

Re: Ben Starosta w Lechii Gdańsk

zobaczymy co z nim będzie

Offline

 
Tutaj możesz wpisać treść, która ma sie ukazać w stopce forum.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plbuldog amerykański opis rasy lekarz rodzinny